Çarşamba, Mart 3, 2021

DON'T MISS

Tesla Arabalar Bluetooth İle Çalınabilir mi?

0
TESLA HER ZAMAN hataları düzeltmek ve yeni özellikler eklemek için kodları otomatik olarak arabalarını yüklemesiyle ve kablosuz iletişim kullanarak yaptığı güncellemeleriyle gurur duyuyordu . Ancak bir güvenlik araştırmacısı, Tesla Model X'in anahtarsız giriş sistemindeki güvenlik açıklarının nasıl farklı bir güncellemeye izin verdiğini gösterdi: Bir bilgisayar korsanı, Bluetooth bağlantısı aracılığıyla bir anahtarlığın donanım yazılımını yeniden yazabildi, anahtarlığın kilit açma kodunu kaldırabildi ve aracı çalmak için bu yolu kullanabildi. Birkaç dakika içinde bir Model X korsanın eline geçti.

Xiaomi Yüksek Emişli Akıllı Robot Süpürge – Mi Vacuum Cleaner ve...

0
Xiaomi Mi Vacuum Mop Pro gerçekten yapması gereken temizliğin büyük bir çoğunluğunu yapıyor. Bu robot gerçekten farklı cihaz ve araçlarla yaptığınız süpürme ve paspaslama işlerinin yerini alabilir.

Çocuklar İçin Kodlama Eğitimi

0
Çocuklar interneti genellikle eğlenmek, oyun oynamak ve hoş vakit geçirmek için kullanır. Yaş düzeyine göre sosyal medya kullanımı, arkadaşlarla iletişim ve youtube gibi platformlarda video izlemek genel internet kullanım amaçlarıdır. Her ebeveyn çocukları ve internet arasındaki dengeyi sağlamak için sürekli çaba harcar ve çocukların interneti beraberinde teknolojik araçları tüketim için değil de gelişim ve üretim için kullanmaları hayalini kurar.

LATEST ARTICLES

21,609BeğenenlerBeğen
2,506TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

EDİTÖRÜN SEÇİMİ