Ana Sayfa Android Netflix Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

Netflix Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

219
0

TV yayın hizmetlerini popülerleştirmekten sorumlu olan Netflix, sürekli büyüyen orijinal programlar ve diziler koleksiyonu da dahil olmak üzere etkileyici bir içerik kitaplığı sunar.

Netflix, TV yayın hizmetleri söz konusu olduğunda muhtemelen aklınıza gelen ilk sağlayıcı olacaktır. Ülkemizde hızla popülerleşti ve her geçen gün izleyici kitlesini artırmaktadır. Etraftan sıkça netflix dizileri ve filmleri ile ilgili çeşitli övgülere şahit oluyorsunuzdur.

Netflix’te Aylık bir abonelik ödersiniz ve bazıları Netflix’e özel olan sınırsız miktarda içeriğe erişim elde edersiniz. Ancak, uzun zamandır ortalıkta olduğu ve büyük bir pazar payına sahip olduğu göz önüne alındığında, onu en iyi seçim yapmak için hala yeterince yapıyor mu? Netflix incelememiz ve popüler yayın hizmeti hakkında sahip olacağınız tüm önemli soruların yanıtları için okumaya devam edin.

NetFlix Nasıl Alınır?

Netflix’e kaydolmak basittir – sadece Netflix.com’a gidin ve kayıt işlemini takip edin. Kaydolmak istediğiniz planı seçmeniz istenecektir. Bir e-posta, şifre ve ödeme ayrıntıları sağlamanız gerekecek.

Netflix’i telefonunuzda veya tabletinizde kullanmak istiyorsanız, Netflix uygulamasını da cihazınıza indirebilir ve bu şekilde kaydolabilirsiniz. Uygulama Apple, Android ve Windows telefonlarında ve tabletlerinde mevcuttur ve ayrıca Netflix programlarını cihazınızda izlemenize ve indirmenize olanak tanır.

Netflix’i televizyonunuza nasıl yükleyebilirsiniz?

Netflix’i akıllı telefonunuz, tabletiniz, Akıllı TV’niz, dizüstü bilgisayarınız veya yayın cihazınızda sabit bir aylık ücretle izleyin. Aylık plan ücretleri 17,99 TL ile 41,99 TL arasında değişmektedir. Ekstra maliyet yok, sözleşme yok.

İstediğiniz yerde, istediğiniz zaman, sınırsız sayıda cihazda izleyebilirsiniz. Bilgisayarınızda netflix.com adresinden veya akıllı TV’ler, akıllı telefonlar, tabletler, medya oynatıcılar ve oyun konsolları dahil Netflix uygulamasını sunan, internet bağlantılı herhangi bir cihazda anında izlemek için Netflix hesabınızla oturum açabilirsiniz

Favori içeriklerinizi iOS, Android veya Windows 10 uygulamasıyla da indirebilirsiniz. Seyahatteyken ve internet bağlantısı olmadan izlemek için indirilenleri kullanın. Netflix’i her yere beraberinizde götürün.

Televizyonunuzda Netflix izlemek için bir çok yöntem mevcut. Sadece Netflix uygulamasını içeren bir cihaza ihtiyacınız var. Netflix uygulaması pek çok Akıllı TV’de, medya oynatıcılarda, oyun konsolunda, alıcı kutularında ve Blu-ray oynatıcılarda vardır.Cihaz uyumluluğu için devices.netflix.com adresinde uyumlu cihazlar ve markalar hakkında daha fazla bilgi bulabilir veya televizyonunuzun.

Televizyonum NetFlix Uygulamasını Desteklemiyorsa Ne Yapabilirim?

Eğer uzun süredir kullandığınız bir cihazsa bu cihazda NetFlix uygulaması kurulmamış olabilir, önce yapmanız gereken sisteminizi güncellemeniz veya NetFlix uygulamasını yüklemeniz. Bu noktada kullanım kılavuzlarından veya servis hizmetlerinden destek alabilirsiniz.

Şayet televizyon modeliniz eski bir modelse ve uygulama yok veya yüklenemiyorsa bunun için de çeşitli çözümler mevcut. Çözümler aşağıdaki gibidir.

  • Basit bir HDMI kablo edinerek bilgisayarınızı Televizyonunza bağlayabilirsiniz.
  • Apple TV veya çok daha makul fiyata sahip ChromeCast gibi cihazlar ile rahatlıkla TV’nizi akıllı TV olarak kullanabilir ve NetFlix veya benzeri bir platformu izleyebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz