Ana Sayfa Aksiyon Oyunları Oyun Oynayarak Para Kazanmak “World of Warcraft”

Oyun Oynayarak Para Kazanmak “World of Warcraft”

3344
0

Hepimiz eğlenmek için oyun oyarız. Hatta bu oyunları oynarken bazı görevler için ya da ayrıcalıklar için para öderiz. Ama bir çoğumuzun bilmediği bir gerçek var. Oyun oynarken para kazanabiliriz. Artık günümüzde bir çok popüler oyun bize para kazanma şansını vermekte. Özellikle çok fazla popüler olan oyunlardan çok fazla para kazanmanız mümkün.

Hangi Oyunu Oynarsam Para Kazanabilirim
Öncelikle hangi oyundan keyif alıyorsunuz, hangi oyunda başarılısınız buna bakmalısınız. Kayda değer bir para kazanabilmek için gerçekten o oyunda iyi olmalısınız ve uzun saatler oynayabilmek için  o oyundan gerçekten keyif almalısınız.

WOW (World of Warcraft)
Bu yazıda ele alacağımız gerçekten geçiminizid dahi sağlayabileceğiniz oyun World of Warcraft. Peki Neden WOW ile fazla para kazanabilirsiniz.

WOW çok önemli bir geçmişe sahip. Yaklaşık 11 yıldan fazladır oynanan köklü ve yaygın bir oyun. Anlayacağınız koltuğu çok sağlam ve oradan elde ettiğiniz materyalleri satabileceğiniz oldukça büyük bir kitle var. WOW ile para kazanmanın çok fazla yolu var, ancak tam olarak doğru yolu izlerseniz çok da fazlasını kazanabilirsiniz.

Twitch Akışlarıyla Para Kazanmak
Twitch ile bir çok şekilde para kazanabilirsiniz. World of Warcraft oyunu üzerinden para kazanmanın güzel bir yolu da twitch yayıncılığıdır.  İnsanlar sizin yayınınızı beğendiklerinde siz izleyeceklerdir. Yorumlarınızı, oyun tarzınızı, paylaşımlarınızı beğendiklerinde size abone olacaklardır ve sizi takip edeceklerdir. WOW Çok eski bir oyun olmasına rağmen insanlar hala bu oyunla eğlenmenin farklı yollarını bulabiliyorlar. 

Twitch Üzerinden Nasıl Yayın Yapabilirim?

Twitch çeşitli abonelik sistemleri sunar ve insanlar sizi takip etmek için bu abonelik sistemleri üzerinden takip ederler. Ayrıca tıpkı google reklamları gibi bir reklam sistemi vardır ve yayınlarınızdaki reklamlardan da para kazanırsınız. Twitch yayıncılığının bütün detayları ve para kazanma yollarının inceliklerinin anlatıldığı  “Twitch’te nasıl kolay para kazanılır” yazımıza ulaşabilirsiniz.

Canlı Yayın İstemiyorum, Youtube Seviyorum
Belki canlı yayında o kadar iyi değilsinizdir ya da size göre değildir. Önceden yapacağınız ve montajlayacağınız, özel efektler ve dublaj ekleyebileceğiniz videolar hazırlayabilir ve bunları youtube kanalınıza yükleyebilirsiniz. Oyunlarınızı kaydedip youtube üzerine yüklemek ve youtube izlenme sayılarından para kazanmanız da son derece olası.

Oyunlarınızı kaydedip yayınlayabileceğiniz gibi, oyun rehberleri oluşturabilirsiniz, çeşitli oyun bilgilerini paylaşabilirsiniz ve özel klipler oluşturabilirsiniz. Çünkü WOW ile yapacağınız her türlü videonun tüm dünyada hatrı sayılır bir kitlesi var.

Altına Hücum!
WOW Oynamaktan hoşlananlar için ucu açık ve kontrolü tamamen sizde olan altın tarımına yönelebilirsiniz. Ne kadar iş o kadar para mantığıyla çalışan bir sistem. Bu sistemde reklam yok, takipi yoki, abonelik yok. Tüm maharet sizin oyun becerinizde, çalışkanlığınızda ve sabrınızda.

Burada altın karşılığında vereceğiniz şey saatleriniz. Saatler boyunca altın üretmek için ekran başında olmalısınız ve klavyede dans eden parmaklarınız olmalı ve tabiki sabrınız. Bu tarım çalışmasıyla ortaya çkardığınız sanal altınları internet üzerinden birçok platform üzerinden rahatlıkla satabilirsiniz.  Oluşturduğunuz bu altınları insanlar oyunlarında ek özellikler elde etmek veya abonelik bedeli için kullanırlar. 

Oyun Oynama Hizmeti
Pek çok kişi oyunun ilk aşamaların zayıf bir karakterler oynamak istemez ve bir an önce güçlü bir karakter kullanmak ister. Herşeyiyle hazır bir karaktere sahip olmak isteyenler iyi oyuncular para öderler. Siz onların yerine oynayarak karakterlerini güçlendirirsiniz ve bunun karşılığında da belirli bir ücret alabilirsiniz.

Oyna, Karakteri Güçlendir ve Hesabı Sat
WoW’da yaygın bir para kazanma şeklidir. Hesap oluşturmak son derece kolaydır. İyi bir hesabınız varsa yüzlerce kişi bu hesabı almak isteyecektir. Hatta kapınızı bu işin aracıları da çalacaktır, yani sizden alıp başkasına satmak isteyenler olacaktır.

Oyun İçerisinde Eşyaları Satabilirsin
World of Warcraft oyun içerisinde eşya satmak ve almak için harika bir market içeriyor. Bu markette gerçek parayla  alışveriş yapabileceğiniz gibi altın tarımı yaparak kazandığını altınlarla da alışverişe yapabilirsiniz. En önemlisi oyun içerisinde edindiğiniz, ürettiğiniz, kazandığınız tüm eşyaları burada satabilirsiniz. Ancak önemli bir nokta var bu eşyaları wow altını karşılığında satmak istiyorsanız sorun yok, marketi kullanabilirsiniz. Gerçek parayla satmak istiyorsanız o zaman da farklı platformları kullanmalısınız veya sosyal medya, kişisel web sitesi gibi kendinize ait platformlar üzerinden satış yapmalısınız.

World of Warcraft ile para kazanmanız çok kolay. Üstelik hiç bir yatırım gerektirmeyen bir süreç. Yatırım gerektirmeyen derken iyi bir bilgisayarınız olması gerektiğini söylemiyoruz bile. Bu zaten oyunlar için olmazsa olmaz bir ihtiyaç.

Oyunda ustalaşmanız, vakit harcamanız, trendleri ve yeni güncellemeleri takip etmeniz çok önemli.  

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz